Esu Tomas, dar vadinamas Tomazzo, esu šio tinklaraščio, kitaip dar vadinamo blogu, autorius. Čia aš pateikiu įvairius savo pamąstymus daugeliu temų. Straipsnių tikslai labai įvairūs: nuo noro pasidalinti mintimis ar rasti bendraminčių iki motyvų priversti skaitytoją susimąstyti ir kažką keisti. Straipsniuose nevengiu aštrių išsireiškimų, ironijos, sarkazmo. Siekiu jog skaitytojas neliktų abejingu, jam būtų sukelti įvairūs jausmai, ko pasekoje būtų padarytos atitinkamos išvados. Jei lankytojas džiaugsis arba pyks, jei jam kils įvairios emocijos – tai bus tai ko aš ir siekiu. Kartu tai bus pirmas žingsnis savęs ir pasaulio pažinimo bei pokyčių link. Viskas ką rašau yra mano nuomonė ir ji nebūtinai turi sutapti, o dažnu atveju nesutampa su daugumos. Savo nuomonę kuriu, tobulinu ir šlifuoju, nuolatos stebėdamas visą supančią aplinką ir viską bendrąją prasme. Mano straipsniai – mano išvados, mano mintys, kurios paaštrinamos tyčia. Esu realistas ir savo nuomonę grindžiu logika, faktais, įrodymais, patirtimi, aklai netikiu jokiu informacijos šaltiniu.
Blogo grubesnis stilius yra rašomas tyčia, tai tarsi socialinis eksperimentas, kurio rezultatai – skaitytojų atgalinė reakcija. Straipsniais nenorima nieko įžeisti ar įtakoti negatyvius veiksmus. Šia kalbėjimo forma stengiamasi būti kitokiu nei įprasta žiniasklaidos dalyviu ir galbūt kitas formatas gali pasiekti tą auditoriją, kuri įprasto formato neskaito, nes jis jiems yra nepatrauklus.
Galiausiai ir logotipas kalba pats už save: paskaityk, pamąstyk, suprask, atrask naujų idėjų, atsinaujink ir pasidalink su kitais. Drauge galime kurti geresnę ir sveikesnę visuomenę.
Neigimas? Taip tai emocijos dalis ir kai kurie teiginiai tyčia parašyti taip, kad kiltų noras juos neigti, atsistoti ir pasakyti garsiai jog yra visiškai kitaip. O jau atsistojus galbūt norėsis eiti ir daryti, keistis, padėti, kurti, komunikuoti ir nelikti abejingais.

Esu bendraujantis ir nuoširdus žmogus, visuomet mielai atsakau į skaitytojų laiškus, stengiuosi duoti prašomų patarimų ar atsakyti į užduodamus klausimus. Tad visada jauskis laisvai, jei norėtum pasisakyti ar bendrauti. Apie ką – nesvarbu, renkiesi Tu.

Visiems linkiu supratingumo ir plataus požiūrio į pasaulį.