Šūdportalis – neva tai naujienas rašantis portalas, kuris nusigrybauja į lankas, skleidžia propagandą, meluoja visuomenei, plauna smegenis, rašo ne tiesą, siekia kuo daugiau paspaudimų, todėl „persūdo“ antraštes. Taip pat toks save vadinantis naujienų portalu dažnai bruka įkyrią reklamą. Šudportaliui nerūpi objektyvios ir nešališkos naujienos, jis dažnai bruka papirktą nuomonę, kuria nori įtikinti ir savo skaitytojus. Be abejo pilkas, eilinis žmogus tomis naujienomis patiki ir remiasi kaip įrodymu. Dėl to šūdportalių veikla dar labiau smerktina.

Šunmeistris (arba šūdmeistris) – trumpai tariant plėšikas, apgavikas, kuris remontuodamas, kad ir automobilį nuolat pridaro broko, įdeda kinietiškas detales, o sumokėti reikia kaip už originalaus gamintojo. Šūdmeistris visada randa ką reikia pakeisti, nes pataisyti sugedusių nemoka. Visada keikia kitus servisus, nors pats yra tas kurį reikėtų keikti. Toks save vadinantis meistru, visada apgaus merginą ir dažnai pabandys apgauti, net ir kažkiek nusimanantį vyriškį. Šūdmeistrį lengva pažinti iš mandrumo, neišmanymo, per didelių kainų, nuolatinio teigimo, kad daug ką reikia keisti, nes neva tai nepataisoma. Toks meistrelis atėjęs apžiūrėti automobilio kalba pasikėlusiu tonu, dažnai tuo metu rūko. Net nežiūrėjęs po automobilio gaubtu, jau pasako kainą. Žinoma tą kainą jis sugalvoja „iš oro“.

Šundaktaris – tipinis visažinis daktaras, nuolat prirašantis chemijos, tablečių ir kritikuojantis natūralius pasveikimo būdus. Dažnai šalia savęs turi reklaminių bukletų ir juos bando įbrukti. Šundaktaris nebūtų šundaktaris, jei neišrašytų antibiotikų net kai liga visiškai maža. Taip šundaktaris eina lengviausiu keliu ir jam visiškai nerūpi pacientas. Šundaktaris būtinai norės atlygio už savo atliktas ar reikalingas atlikti paslaugas. Toks daktariūkštis dar dažnai ir rūko. Kaip galima pasitikėti mediku, kuris žinodamas neigiamą poveikį, vis tiek tą daro? O gal nežino? Dar viena priežastis jį tokiu vadinti.