Kaip merginos renka pliusus ir minusus vaikinų akyse

Kažkas labai norėjo ir laukė straipsnio apie vyrišką mąstymą. Štai ir jis, apie tai kaip atrodo pasimatymas vaikino akimis ir kaip jame elgtis geriausia. Nereikia būti santykiu ekspertu, kad suprasti kaip mąsto vaikinas, užtenka juo būti (vaikinu). Be abejo turiu omeny situaciją kuomet vaikinas ieško antrosios pusės gyvenimui, o ne tik seksui, kuomet pagrindinis ir galbūt vienintelis prioritetas būna išvaizda.
Šiais laikais yra sakoma, kad merginos renkasi, ne vaikinai. Taip turbūt dažnai pasitaiko todėl, kad nusižiūrimos tos „ledinės lėlytės” ir joms bet kas tikrai netinka. Bet mes apie tai nekalbėsim, visai neįdomu, ar ne? Kalbėsim apie paprastą pasimatymą, kuomet susitinka du jauni, bet ne per jauni žmonės. Omeny turiu tokius žmones, kurie praėję paauglystės laikotarpį ir dviejų žmonių santykiuose įžvelgia ne vien sekso poreikį ir rūpi kur kas svarbesni prioritetai bendram gyvenimui planuoti. Kaip merginos užsidirba pliusus ir minusus vaikino akyse? Įdomu? Taigi pradėkime:

1.Išvaizda. Jei vaikinas eina su Tavimi į pasimatymą- būkite tikra, kad jam Tavo išvaizda tikrai patinka, na bent jau esate patraukli. Net jei pasimatymas labiau draugiškas- tikėtina, kad vis tiek jaučia Tau bent mažą simpatiją. Nepersistenkite su kosmetika. Be abejo šiek tiek pasigražinti gal ir nėra blogai ir vaikinas pastebės šiek tiek ryškesnį Tavo žavesį, tačiau persistengimas- padės didelį minusą. Kodėl? Vaikinai nesupranta ir nevertina tų visų „špaklių”, netikrų blakstienų ir pan. Jam turi patikti Tavo natūralus grožis, jis turi mylėti Tave ką tik pabudusią ir susivėlusią. Ir jei tą akimirką jis sako, kad Tu žavi- tikriausiai taip ir galvoja. Vaikinai vertina natūralumą ir juos labai erzina kai mergina galvoja esanti labai negraži kai neišsimiega ar neužsideda „špakliaus”. Jei Tu jam patinki tokia kokia esi- patiksi visada.

2. Apranga. Sveikintina jei pirmajame punkte neuždirbai minuso, nebent Tavo pasimatymo draugui patinka „lėlytės”. Tačiau mūsų atveju taip nėra ir mes esame paprastame pasimatyme, kur lūkesčius pateisina tikros vertybės. Taigi ką Tu rengiesi? Vėlgi- nepersistenk, nebent ruošiesi gultis į lovą jau pirmą vakarą. Gal ir žavu užsidėti trumpą sijonuką ar madingą suknelę, bet pirmąjį kartą geriau apsirenk paprasčiau. Geriausia taip kaip dažniausiai mėgsti. Vaikinas tikrai nori jaustis šalia Tavęs jaukiai ir tikrai ne visada malonu sulaukti kone visų praeivių žvilgsnių. Jei tokio dėmesio vaikinas ir nori sulaukti vesdamasis šalia savęs merginą- tai didelė tikimybė, kad ne per pirmą pasimatymą, o tada kai jau būsite pora. Vaikinas tikrai įvertins Tavo aprangą, tačiau jos pernelyg nesureikšmins, nebent esi tikrai išskirtinio stiliaus. Tuomet su to paties stiliaus vaikinu ir stenkis eiti į pasimatymą. Mūsų atveju kalbame apie neutralų stilių. Taigi visai tiks jei būsi su džinsais, megztuku ar maikute. Drąsiai gali užsidėti lengvus „kedukus” ir su šypsena keliauti į pasimatymą. Minuso negausi jei nepersistengsi. Be abejo gausi pliusą.

3. Pirmas įspūdis. Ar aš paminėjau šypseną? Gerai, nes tai tikrai gana svarbu. Vaikinai dažnai jaudinasi prieš pasimatymą ir jei Tu pamačiusi jį šypsosiesi užuot paklaususi kodėl vėluoja dvi minutes- Tu jį nuraminsi ir užsidirbsi didelį pliusą. Net jei ir apsirengei itin paprastai bei nespėjai pasibanguoti plaukų- šypsena ir gera nuotaika gali padaryti puikų pirmą įspūdi ir bendravimas toliau gali klostytis kur kas lengviau. Ir tikrai nėra pasaulio pabaiga jei visi Tavo gražiausi rūbai išplauti ar ką tik iškilo spuogas. Vaikinam tai ką jie sureikšmintų. Tiesiog nusiramink ir eik į pasimatymą.
Jei tai pirmas Jūsų oficialus susitikimas- susipažindama paspausk ranką ir žiūrėdama į akis šypsokis. Vaikinui patiks jei pakartosi jo vardą ir pasakysi jog Tau malonu susipažinti. Taigi už šypseną gausi pliusą, už surauktą veiduką ir priekaištus- didelį minusą ir po to kažin ar bepavyks gražiai bendrauti.

4. Bendravimas. Kalbėtis apie Tavo drauges, „tūsus”, buvusius „bachūrus” (kokie jie buvo kiaulės ir kiek daug Tu jų turėjai. Aišku visus palikai. Paskutiniojo net automobilio padangas pradūrei) ar kaip puikiai Tu leidi laiką bei kokį tušą užvakar nusipirkai, gal kartais ir įdomu, bet kai apie tai kalbama iš vien- iškart gali dėtis sau kritinį minusą ir greičiausiai pamiršti apie antrą pasimatymą. Kur kas geriau jei domiesi vaikinu ir parodai jog jo pomėgiai priimtini ir Tau ir lyg ir netyčia užsimeni, kad būtų malonu visa tai nuveikti drauge. Ar bendraudama nepamiršai šypsotis ir lengvai flirtuoti? Nepamiršk ir humoro jausmas. Humoro jausmas palengvins bendravimą ir nuims įtampą. Tik nepersistenk, žiūrėk, kad Tavo juokeliai būtų saikingi. Būtų puiku jei bendraudama- pamirštum savo mobilųjį telefoną ir ne tik nerašinėtum visokių sms Mariui, Pauliui ar geriausiai draugei Aistei, bet net nežvilgčiotum kas 5 min. į laikrodį, nes taip pasirodysi jog pokalbis Tau neįdomus ir kur kas labiau lauki kažkieno žinutės ar skaičiuoji minutes kada galėsi pabėgti. Tai ne tik nepalengvins, bet dar ir smarkiai apsunkins bendravimą. Gali dėti sau dar vieną minusą- jei elgiesi būtent taip.

5. Laiko leidimas. Geriausiai jei veiktumėte kažką kas Jums abiems labai patinka (jei to nėra- pagalvok ar eini su tinkamu žmogumi į pasimatymą?). Pasivaikščiojimai gerai, bet jie gana nuobodūs ir nesuteikia jokios intrigos. Beje neversk per pirmą pasimatymą vaikino vaikščioti su Tavimi po parduotuves. Net jei nori jį patikrinti- tikrai ne pats geriausias laikas tai daryti per pirmą pasimatymą. Net jei vaikinas ir linkęs su Tavimi eiti apsipirkti- per pirmąjį pasimatymą jis gali imti manyti jog parduotuvės Tavo gyvenimas ir Tave „išlaikyti” kainuos daug, o jei jam reikia tikros draugės, o ne pinigus ryjančios mergiotės? Įspūdis, kad ir klaidingas, bet įspūdis. Dėk sau minusą ir ruoškis eiti namo. Idealu jei laiko praleidimui pasirinkote tokią pramogą, kuri verčia daug juoktis, suteikia malonių įspūdžių ir per kurią galite kalbėtis. Kinas suteikia daug įspūdžių- tačiau per jį tikrai nepasikalbėsite, kavinė nesuteikia beveik jokių įspūdžių, na nebent ten groja gyva muzika ar rodomos krepšinio varžybos. Dėl pastarojo juokauju žinoma! Galbūt Jums patiktų boulingas, biliardas ar čiuožinėjimas ant ledo. Aktyvios pramogos, jų išgyvenimas suartina žmones ir palieka grus įspūdžius bei prisiminimus, kas vėliau verčia apie tai galvoti ir skatina gerus jausmus. Gali šiek tiek apsimesti jog kažko nemoki tinkamai daryti, tuomet vaikinas pasijus labai naudingu- galėdamas Tave pamokinti ir Tau padėti. Neabejok- tai sustiprins Jūsų ryšį.

6. Elgesys ir manieros bei etiketo laikymas. Nežinai kas tai? Pats laikas pasidomėti. Jei eini į pasimatymą su rimtu ir apie ateitį mąstančiu žmogumi bei pati viliesi kažko rimto ir tikro- laikas žinoti tai ką jau senai turėjai įsisavinti. Susipažindama padavei ranką ir švelniai ją spausdama žiūrėjai į akis ir šypsojaisi, vėliau kas penkias minutes nežiūrėjai į savo mobilųjį telefoną ir įdėmiai klausei savo pašnekovo? Puiku! Bet to negana. Vaikinui nereikai, kad būtum kažkokia itin pasitempusi leidi, bet jei Tu spjaudysies, rūkysi kur papuola ir pan.- tai tikrai nesuteiks Tau jokio žavesio ir gali vėl dėti sau kritinį minusą. Na nebent vaikinui rūpi tik nusitempti Tave į lovą arba jis tikrai didelis kaip sakoma „pohujistas”. Kitu atveju- būk moteriška, būk žaisminga, bet tuo pačiu ir kukli, nepulk kabintis ant kaklo ir nebūk įkyri, jei jau esi rūkanti ir net žinodama jog vaikinas nieko prieš- vis vien atsiklausk ar gali užsirūkyti šalia jo, o jei su juo jo draugai- atsiklausk ir jų. Tai ypač aktualu jei esi jo automobilyje ar namuose. Labai blogai jei vaikinas ėjo su Tavimi į pasimatymą ir nežinojo jog rūkai ir čia Tu staiga išsitrauki, prisidegi ir manydama jog tai kasdieniška ir normalu- pūti dūmelį. Tau pasisekė jei vaikinas nieko prieš ir pats galbūt yra rūkantis, kitu atveju turbūt gali dėti sau minusą artimą kritiniam, net jei vaikinas šypsosi ir toliau šneka lyg niekur nieko. Tos pačios taisyklės galioja ir kavinėje ir t.t. Beje jei jau nuėjote į kavinę ir nežadi pati už save susimokėti- tai bent jau nepulk užsisakinėti kažko brangaus, o jei to nori- pasitark su vaikinu. Net jei vaikinas ir atrodo pasiturintis- pasisiūlyk susimokėti už save. Vaikinams nepatinka merginos, kurios išnaudoja ir „melžia” net kai gali tokias sau leisti. Juolab jis juk nežino ar susitiksite dar kartą, tad kažin ar verta į Tave „investuoti”. Per pirmą pasimatymą geriausia į kavinę išvis neiti, bet jei jau nuėjote- būk mandagi. Moki naudotis peiliu ir šakute? Tai ir naudokis. Neužsisakyk porcijų, kurių nepajėgsi suvalgyti, nes paliktas maistas lėkštėje- tai maistas metamas lauk. O jei būdama žmona elgsiesi taip pat? Vaikinas net jei ir neparodo- stebi Tave ir vertina. Smulkmena prie smulkmenos formuoja nuomonę apie Tave ar esi tinkama būti ateities gyvenimo palydove ar ne.
Net jei gali puikiai savimi pasirūpinti pati- leisk vaikinui pabūti džentelmenu: leisk pristumti kėdę, leisk jam užsakyti Tavo ir savo patiekalus, nesistebėk kai kažkur Tave praleis pirmą, atidarys duris paduos ranką ten kur gali ir be to apsieiti. Tiesiog nusišypsok ir padėkok. Vaikinas jaučiasi puikiai galėdamas būti naudingu ir pagelbėti damai, o jei už tai dar yra įvertinamas ar pagiriamas- nuostabu! Dėk sau didelį pliusą.

7. Elgesys po pirmo pasimatymo. Nepulk jam skambinti ir neužversk sms žinutėmis, tačiau jei jauti jog vaikinui patikai ir jis Tau taipogi patinka- ne lauk nieko- parašyk jam vieną, kuklią ir mielą žinutę. To pakaks, kad jis dėl Tavęs padarytų viską. Jei aišku Tu jam tikrai patikai. O Tu jam patikai, nes laikeisi aukščiau išvardintų taisyklių, tiesa?

8. Elgesys per antrą pasimatymą. Nėra blogai parodyti jog vaikinas Tau patinka, jog nori susitikti ar pan. Blogai yra pasirodyti laisvo elgesio mergina. Ir jei nesibučiavot per pirmą pasimatymą- pasistenk nesibučiuoti ir per antrą. Šiek tiek kantrybės, intrigos ir viskas „eisis kaip sviestu patepta”. Dabar jau Tu gali griebti jautį už ragų ir pati išbandyti svo būsimą išrinktąjį. Gali vesti jį į parduotuvę ieškoti Tau naujos suknelės ar batų. Bet nepersistenk, darykite tai su gera nuotaika ir neužtęskite to per ilgai. Susiplanuokite puikų vakarą, t.y. ką veiksite po to. Jei vaikinui tikrai palikai gerą įspūdį jis su Tavimi mielai veiks beveik viską. Būk tiesiog savimi ir jei visgi atrodo jog nori būti tik draugais- tai ir elkis kaip draugė: neflirtuok, nesibučiuok, nesilaikyk už rankų ir pan. Kitu atveju net ir kaip draugei- Tau duos kritinį minusą. Per antrą pasimatymą galite nueiti į kavinę ar pan. Atsipalaiduok, nebėra ko nerimauti, juk Tu antrame pasimatyme, o tai jau pažanga! Kuo labiau atsipalaiduosi ir būsi savimi- tuo geriau. Be to žinosi, kad patinki tokia kokia esi. Jokių būdu netempk jo supažindinti su tėvais, broliais ar geriausiais draugai. Dar ne laikas! Neskubėk, nes tikri dalykai ateina su laiku, o jei norisi skubėti- pagalvok ar Jūsų santykiai nėra tiesiog laikina fizinė užgaida. Būk nuoširdi ir neveidmainiauk. Pasistenk, kad pirmo pasimatymo nuotaika- nenuslobtų ir viskas netaptų nuobodžia rutina, kuomet nebesinorės eiti į trečią pasimatymą.
Beje nėra nieko blogo, kad per pirmą pasimatymą nesutikai važiuoti jo automobiliu. Supratingas vaikinas tai tikrai supras ir mielai palydės Tave pėsčiomis ar sugalvosite kitą būdą.

9. Trečias pasimatymas. Manai viskas, jis jau užkariautas? Tu ateini į jo namus, puoli čiupinėti visus jo daiktus, kritikuoji netvarką, interjerą, nueini į tualetą, vėliau net nenusiplovusi rankų- puoli kažką gaminti ir manai jog tai linksma ir žavu? Sustok. Būk mandagi, būk dama, būk moteris. Jei jau pakvietė Tave į namus- tai tikriausiai nori pažiūrėti kaip visą tai įvertinsi, kaip elgsiesi ir tai iš dalies padės numatyti kokia būtum žmona. Turbūt nereikia sakyti jog nedera „išsidrėbti” fotelyje ir užsikelti kojas ant stalo. Bet pradėkime nuo pradžių… Tu atėjai ir pamiršai nusimauti batus? Ką Tu sau galvoji? Net jei vaikinas nenusimovė- nedaryk to paties iki tol kol negausi tam leidimo. O klausimas „ar galiu nesimauti?” tikrai kvailas. Ką gi turėtų atsakyti vaikinas? „Ne, negali”? Netgi jei jo namuose pedantiška švara- jis iš mandagumo leistų Tau nesimauti, bet tikrai jam tai nepatiks. Nesinaudok tuo! Puiku jei grįžusi iš lauko nusiplauni rankas, tik nesišluostyk į bet kokį rankšluostį, geriau atsiklausk. Jei jau nori ką nors komentuoti- tai geriau pagirk jo puikų skonį paveikslams ar pasidomėk apie kabančius darbus ar apdovanojimus. Tik nieko neliesk! Nebent Tau leido ar davė. Ir neklausinėk buku žvilgsniu „ar galima paimti?”. Panele, nejaugi tikrai esi iš medžio nukritusi? Visa tai negalioja be abejo kai susitinki su eiliniu pašlemėku  ir Tau tai tik eilinė draugystė (tokių bus dar milijonas), o jei ne- elkis žmoniškai! Paklaus savęs ar nori rimtų santykių ar ne? Nieko blogo tikrai nenutiks- jei elgsiesi tiesiog mandagiai. Turbūt nereikia sakyti jog geriau dar nesigulti į lovą? O gal nori minuso? Geriau užsiimkite veikla kuri Jus abu suartins, pvz: drauge pagaminkite ką nors skanaus, o vėliau tai „sukirskite” prie linksmo filmo.

10. Ketvirtas pasimatymas. Jis Tave vedasi supažindinti su savo tėvais? Ėj, pala ar ne pergreit? Ne, tikrai ne, jei laikeisi visų devynių punktų- Tu esi tai ko jam reikia ir jis į Tave žiūri rimtai. Šaunuolė! Juk nebuvo taip ir sunku? Vis dar moki šypsotis? Gerai. Pasitikėk savimi. Nėra ko bijoti. Dabar jau gali užsidėti savo puošniąją suknelę. Gerai, kad nesidėjai jos per pirmą pasimatymą, dabar turi kuo nustebinti savo išrinktąjį ir jo šeimą. Dabar gali pasipudruoti nosytę ir ryškiau pasidažyti, bet nepersistenk, kad jo tėvai nepagalvotų jog esi „plaštakė”. Jo tėčiui gal ir nerūpės- jis irgi vyras ir tokių dalykų nesureikšmina, bet jo mama- greičiausiai tai pastebės. Čia galioja tos pačios taisyklės: nusiplauk rankas prieš sėsdama prie stalo, elkis mandagiai, nepertraukinėk pašnekovų, pasakok apie save nuoširdžiai ir daug šypsokis. Po vakarienės- pasisiūlyk padėti sutvarkyti stalą, indus ar pan. Tėvai matys jog gali jei gali padėti jiems, galėsi pasirūpinti ir jų sūnumi, jie tai tikrai įvertins. Rodos tokie maži dalykai- tačiau jų įtaka didžiulė.

11. Penktas pasimatymas. Jis vedasi Tave susitikti su draugais. Pastebėjai? Pirmiau supažindino su tėvais, vėliau su draugais- vadinasi jis sprendžia pats ir draugų nuomonė apie Tave ne tokia ir svarbi. Labai gerai. Kai susitiksite su draugais- būk šalia jo, leisk jam Tave su visais supažindinti. Pasistenk tą vakarą sėdėti šalia ir kartu bendrauti su kitais. Minusą gausi tada kai jis visą vakarą Tavęs nematys, Tu bendrausi su jo draugais, bėgsi su jais rūkyti ir šiaip elgsiesi per daug laisvai. Pristabdyk arklius, leisk jam rodyti iniciatyva ir būk jo palydovė. Vaikinas jausis puikiai kai jaus Tave šalia savęs, jis tiesiog didžiuosis savo drauge prieš kitus ir mėgausis Tavo draugija, jausis palaikomas. Dabar Jūs komanda. Net jei esi labai protinga- prie jo draugų neužginčyk to ką jis sako, o jei labai nori- padaryk tai švelnia forma. Nekritikuok ir negėdyk jo prie draugų. To vaikinai labai nemėgsta ir jei taip elgiesi- viskas ką darei iki šiol nebeturės prasmės ir jau gali pradėti galvoti kam šiuo punktus pritaikysi kitą kartą. Vietoj to- prie jo draugų geriau jį pabučiuok, pagirk ir pan. Tai paglostys jo savimeilę. Už tai tikrai lauk gero, pvz jis Tave parneš ant rankų ir kitą rytą sulauksi pusryčių į lovą. Oooo mes kaip va čia netikėtai perėjome prie lovos…

12. Šeštas pasimatymas. Na taip, jis šeštas, bet, kad ir dvidešimtas- nesustok stengtis, nepamiršk pasisveikinti su jo tėvais, nepamiršk pagirti ir įvertinti savo išrinktąjį, būk jam mergina, būk geriausia draugė, būk meilužė- būk viskas viename ir jis niekada Tavęs į nieką neiškeis, neieškos kitos ir nepasuks į kairę. Apkabink ir pasakyk kaip juo didžiuojiesi, pataisyk kreivai surištą jo kaklaraištį, pamasažuok nuo darbo pavargusius pečius. Net jei Tavo išrinktasis ir santūrus- jis Tavo elgesį įvertins ir padarys dėl Tavęs viską! Taigi ir pati būsi laiminga!

P.S. Kadangi galbūt esi prietaringa- tai vietoj trylikto punkto tiks ir P.S. Atmink, kad smulkmenos svarbu. Nepulk užginčyti šių punktų- geriau pasinaudok jais jei norsi būti laiminga. Išmok naujovių. Taip, taip turėtų elgtis mergina, bet nesakau, kad vaikinas neturėtų dėti pastangų ir iš savo pusės nesistengti. Jis taipogi turi stengtis ir jam taipogi galima būtų surašyti ką ir kaip geriausia daryti. Nesiūlau ir neperšu šių patarimų kaip vienintelių ir geriausių- tai tik mano patarimai. Jei žinai kažką geresnio- puiku. Dar puikiau jei tuo pasidalintum. Kaip bebūtų- linkiu sėkmės, būk švelni, moteriška, dėmesinga ir nepamiršk šypsotis!